O projekcie

DZIAŁANIA PO PROJEKCIE 

Projekt nasz dobiegł końca, jednak my nie znikamy:) Życie blogowe wkręciło NAS i mamy chęci dalej opisywać, proponować kreatywne zabawy. Głowy po spotkaniach z Wami pełne pomysłów, a my gotowe do realizacji.
Obserwujcie Gdyńskie Grupy Zabawowe

KILKA SŁÓW O PROJEKCIE 

Połączenie pasji dwóch animatorek z Galerii Malucha Fundacji Bomalihu i Fundacji Zmian Społecznych Kreatywni pozwoliło na powołanie Gdyńskich Grup Zabawowych,

Projekt adresowany był do rodziców/opiekunów i ich dzieci od 6 do 36 miesiąca życia z miasta Gdynia.

Grupa zabawowa to zajęcia rozwojowe dla małych dzieci i rodziców/opiekunów, w czasie których mają one okazję do zabawy angażującej wszystkie zmysły. To czas wspólnego przebywania rodzica/opiekuna z dzieckiem i wzmacniania wzajemnej relacji. To czas zabawy w towarzystwie rówieśników- gdy dzieci poznają się, uczą się od siebie, przełamują pierwsze bariery. W czasie zajęć dzieci eksperymentują, poznają nowe zabawy, tańczą, doświadczają - a wszystkiemu towarzyszy bezpieczna obecność rodzica. Na zajęciach  odkrywają, że bawić można się wszystkim, a najbliższe otocznie jest najciekawszym placem zabaw.
Dla rodzica natomiast nasze zajęcia to okazja do spotkania innych rodziców, zainspirowania się nowymi sposobami na zabawę i wspólny czas spędzony z dzieckiem na aktywnej zabawie.

Projekt finansowany przez UM Gdynia w ramach programu Gdynia Rodzinna

Projekt realizowany jest przez Fundacje Bomalihu wraz z Fundacją Zmian Społecznych "Kreatywni"
Brak komentarzy :

Prześlij komentarz